Deze twee motorrijders worden bijna onderste boven gereden door een veel te grote pick-up truck, bestuurd door een roekeloze Redneck.
De motormannen remmen af en keren om, om verhaal te halen. Maar de bestuurder van de truck blijkt helemaal door het dolle heen. Hij heeft zojuist geprobeerd deze heren van de weg te rijden, om ze vervolgens zelf de schuld te geven van zijn levensgevaarlijk rijgedrag. Dat lijkt een beetje op de omgekeerde wereld meneertje Redneck. Gelukkig is daar de tweede motorrijder. Hij weet de agressieve man door middel van een flinke kopstoot tot bedaren te brengen. De boze vader wordt terecht op zijn plek gezet. Maar misschien is dit niet helemaal de juiste manier om je punt te maken, ook als je beseft dat de twee kinderen op de achterbank getuigen zijn.
2 reacties
ce ati facut la mec? unde ati ajuns?si inca ceva: ai vazut ce ziceam de boston-orlando? eu unul eram convins ca va merge orlando mai departe! anul asta bostonul a avut noroc ca a ajuns in faza asta! sa nu uitam nenumaratele meciuri castigate in overtime sau cu buzzer-beat-ere. la un moment dat se gata si norocul!
Die automolisten kijken maar half en hier in thailand helemaal niet. was een mooie Actie van de motorrijder .misschien is het een lesje voor die roekeloze automobilist.