Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    MotorFans.nl
    • Home
    • Motornieuws
      • Motornieuws
      • Opmerkelijk motornieuws
      • Motor Tests
    • Getest
    • Specials
      • Customs
      • Dream Bikes
      • Ocassions
    • video
    • MotoGP
      1. Nieuws
      2. Races
      3. Girls
      4. Rijders
      5. About
      Featured
      By Redactie7 februari 2019

      Dit is de nieuwe motor van Rossi voor seizoen 2019

      Recent
      3 maart 2019

      Dit zijn alle 2019 MotoGP rijders en teams in één overzicht

      7 februari 2019

      Dit is de nieuwe motor van Rossi voor seizoen 2019

      10 september 2018

      Fenati ontslagen na inknijpen rem collega

    • Blog
      • Overzicht
      • Madelaine: bikerchick
      • MotoCamel: vlogger
      • Mike on the Bike: avonturier
    • Motormerken
      • Aprilia
      • BMW
      • Ducati
      • Harley-Davidson
      • Honda
      • Husqvarna
      • Kawasaki
      • KTM
      • MV Agusta
      • Suzuki
      • Triumph
      • Yamaha
    MotorFans.nl
    Yamaha V-Max Caferacer

    Badass custom Yamaha V-Max Caferacer Dragster

    0
    By Redactie on 2 februari 2016 Custom Bikes, Lifestyle

    Hij kwam, zag en overwon. Customgarage ‘it roCkS!bikes’ bouwden een een Yamaha V-Max om tot een caferacer. Of is het toch een dragster? Een ding is zeker: badass is hij sowieso!

    Je zou de V-Max er bijna niet meer in herkennen, want alleen het iconische V4 motorblok is nog terug te leiden naar het originele model. Het Portugese duo van ‘it roCkS!bikes’ nam de motor onder handen en creëerden een beestachtige machine, gekenmerkt door zijn uit één stuk voltrokken plaatwerk.

    Dat deze creatie een motorfiets is staat vast, maar of ‘m nou een caferacer of een dragster moeten noemen? Yamaha noemt het zelf een custom dragster, vanwege zijn enorme en profielloze achterband. Ideaal het vermogen van dik 200 pk mee op het glibberige asfalt te brengen van de 1/4 mijl lange dragstrip. Maar wacht is even, afgelopen week kwam Ducati toch ook al met een dragster concept? Dragsters zijn hip!Yamaha V-Max caferacer

    En dat vinden wij helemaal niet erg, want kijk even wat voor een plaatjes dat oplevert. We zien handgemaakte spaakwielen, handgemaakte en volledig open uitlaatsysteem met carbon dempers van SC Project, rem en schakelset afkomstig van LSL, net als het clip-ons stuur trouwens, Italiaans accessoireshuis Rizoma zorgt voor de tankdop en K&N laat met behulp van immense luchtfilters het V4 blok beter ademen (en beter brullen!).Yamaha V-Max caferacer

    Verder is het zadel onttrokken uit boterzacht runderleer en uiteraard ook volledig met de hand gefabriceerd. De benzinetank is verplaatst naar onder het zadel en zorgt voor een betere gewichtsverdeling en lager zwaartepunt. De kleurstelling van de custom motor verwijst naar het historische geel-wit van Yamaha’s roemruchtste racejaren en viert tevens de verjaardag van 30 jaar V-Max. Al 30 jaar V-Max dus, maar gaat deze motor ons ooit vervelen? Zolang dergelijke customs nog gebouwd worden in ieder geval niet. De jongste creatie van het Portugese duo en dikste custom Yamaha V-Max ooit gebouwd luistert naar de naam ‘Gasoline CS_07’. Waar kan ik hier pinnen?2016_YAM_VMAXGASOLINE_EU_CUSTOM_DET_0062016_YAM_VMAXGASOLINE_EU_CUSTOM_DET_0010Yamaha V-Max Caferacer

    Meer van deze bazen vind je hier.

    Custom Bikes Yamaha
    Redactie
    • Website
    • Facebook
    • Instagram

    Redactie van Motorfans.nl schrijft over motornieuws, nieuwe motoren, dikke customs en laat je de leukste motorfilmpjes zien! Ook zin om jouw motormening te verkondigen? Laat van je horen via de contactpagina.

    Leave A Reply Cancel Reply

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    MotorFans.nl
    Advertentie
    Recente berichten
    17 juli 2020

    Mooie motorroutes voor een motorvakantie tijdens corona

    10 mei 2020

    [Review] virtueel racen met MotoGP 20

    8 maart 2020

    De snelste naked bikes van 2020

    17 november 2019

    Custom BMW K100 caferacer van Luijten Customs

    11 oktober 2019

    Rico Verhoeven heeft nieuwe Suzuki GSX-R1000R

    10 juli 2019

    Zo kan je veilig en koel motorrijden in de zomer

    19 juni 2019

    Motorrijden bij onze buren

    18 juni 2019

    Harley blaast snoeihard over het circuit. En crasht…

    4 mei 2019

    Hoe is het om elektrisch te rijden? Review Zero DS R

    11 maart 2019

    Nicky Hayden’s Honda CBR1000RR SP2 te koop bij Ten Kate Racing

    Abonneer voor vette video’s
    Over ons

    Nieuwsgierig naar het verhaal achter Motorfans.nl? Lees hier meer over hoe we ontstaan zijn.

    Handige links

    Adverteren?
    Wilt u adverteren op Motorfans.nl? Dat kan, bekijk hier wat de mogelijkheden zijn.
    Belangrijkste pagina’s

    Motornieuws

    Motortesten

    Motorvideo’s

    Motorblog

    Chef d’Equipe

    -| Disclaimer

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....
     

    Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.